Taxonomy Term Preview (1.0.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Full
ta: முழு

en: taxonomy
ta: இனங்கள்

en: About
ta: பற்றி

en: The post could not be saved.
ta: பதிவை சேமிக்க இயலவில்லை

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
