Taxonomy Term Preview (1.0.1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Full
uk: Повністю

en: Switch
uk: Перемикати

en: taxonomy
uk: таксономія

en: About
uk: Про модуль

en: The post could not be saved.
uk: Не вдалося зберегти публікацію.

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Back to content editing
uk: Повернутися до редагування матеріалу

en: Leave preview?
uk: Вийти з попереднього перегляду?

en: Leave preview
uk: Вихід з перегляду

en: Leaving the preview will cause unsaved changes to be lost. Are you sure you want to leave the preview?
uk: Вихід з попереднього перегляду означатиме, що незбережені зміни будуть втрачені. Ви дійсно бажаєте вийти з попереднього перегляду?

en: CTRL+Left click will prevent this dialog from showing and proceed to the clicked link.
uk: CTRL+натиснення лівої кнопки миші завадить показу цього діалогу та здійснить перехід за посиланням.
