Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Node ID
bg: Номер
