Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Replace
eu: Ordeztu

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
