Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Node ID
ru: ID материала

en: Replace
ru: Заменить

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Select vocabulary
ru: Выберите словарь

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Finished with an error.
ru: Завершено с ошибкой

en: Node Status
ru: Статус материала
