Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Taxonomy
fr: Taxonomie

en: Search
fr: Rechercher

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Node ID
fr: Identifiant (ID) du nœud

en: Replace
fr: Remplacer

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Finished with an error.
fr: Terminé avec erreur

en: Node URL
fr: URL du Nœud
