Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Node ID
ur: نوڈ آئی ڈی
