Taxonomy term revision (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: Revisions
bs: Revizije

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Revert
bs: Vratiti
