Taxonomy Term Revision (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Taxonomy term
fa: واژه طبقه‌بندی

en: Revisions
fa: بازبینی‌ها

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Revert
fa: بازگشت

en: About
fa: درباره

en: revision
fa: بازبینی

en: Revision log message
fa: پیغام گزارش بازبینی
