Taxonomy Term Revision (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Revisions
pl: Wersje

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Revert
pl: Przywróć

en: Deleting
pl: Usuwanie

en: About
pl: O stronie

en: Revision log message
pl: Informacja o nowej wersji
