Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Administration
ar: الإدارة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: About
ar: حول

en: notice
ar: إخطار
