Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Administration
cs: Administrace

en: Settings
cs: Nastavení

en: About
cs: Popis

en: notice
cs: poznámka

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.
