Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Settings
da: Indstillinger

en: About
da: Om

en: notice
da: meddelelse

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.
