Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Administration
de: Verwaltung

en: Settings
de: Einstellungen

en: About
de: Über

en: notice
de: Hinweis

en: Finished with an error.
de: Mit einem Fehler beendet.
