Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: About
el: Περί

en: notice
el: ειδοποίηση
