Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Administration
fa: مدیریت

en: Settings
fa: تنظیمات

en: About
fa: درباره

en: notice
fa: توجه

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.
