Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Settings
fi: Asetukset

en: About
fi: Tietoja

en: notice
fi: huomautus

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: Processed @current out of @total. Estimated time: @estimate.
fi: Käsitelty @current / @total. Jäljelläoleva aika: @estimate.
