Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Administration
gl: Administración

en: Settings
gl: Axustes

en: About
gl: Información

en: notice
gl: aviso

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.
