Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Administration
hr: Administracija

en: Settings
hr: Postavke

en: About
hr: Opis

en: notice
hr: napomena
