Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Settings
hu: Beállítások

en: About
hu: Leírás

en: notice
hu: megjegyzés

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.
