Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Administration
is: Stjórnun

en: Settings
is: Stillingar

en: About
is: Um

en: notice
is: tilkynning
