Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: About
ku: دەربارە

en: notice
ku: زانیاری
