Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: About
lv: Par

en: notice
lv: brīdinājums

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.
