Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Administration
oc: Administracion

en: Settings
oc: Paramètres

en: About
oc: A prepaus

en: notice
oc: notícia

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error
