Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Administration
pt: Administração

en: Settings
pt: Definições

en: About
pt: Sobre

en: notice
pt: observação

en: Finished with an error.
pt: Terminou com um erro.
