Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Administration
sk: Administrácia

en: Settings
sk: Nastavenia

en: About
sk: Informácie o

en: notice
sk: poznámka
