Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Settings
uk: Налаштування

en: About
uk: Про модуль

en: notice
uk: сповіщення

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою
