Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Administration
es: Administración

en: Settings
es: Configuración

en: About
es: Acerca de

en: notice
es: aviso

en: Finished with an error.
es: Terminó con un error.
