Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: About
gu: વિશે

en: notice
gu: ખુલાસો
