Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Administration
he: ניהול

en: Settings
he: הגדרות

en: About
he: אודות

en: notice
he: הודעה

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.
