Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: About
hi: के बारे में

en: notice
hi: नोटिस
