Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Administration
it: Amministrazione

en: Settings
it: Impostazioni

en: About
it: Informazioni

en: notice
it: avviso

en: Finished with an error.
it: Terminato con un errore.
