Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: About
km: អំពី

en: notice
km: កំណត់សម្គាល់
