Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: About
my: အကြောင်း

en: notice
my: အကြောင်းကြားစာ
