Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Administration
sq: Administrimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: About
sq: Informacione

en: notice
sq: njoftim
