Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Administration
tr: Yönetim

en: Settings
tr: Ayarlar

en: About
tr: Hakkında

en: notice
tr: bildirim
