Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Settings
sv: Inställningar

en: About
sv: Om

en: notice
sv: notis

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.
