Taxonomy Widget Plus (1.0.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: root
id: akar

en: Parent
id: Induk

en: Name
id: Nama

en: Fields
id: Bidang isian

en: About
id: Tentang

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
id: %name: field ini tidak bisa menampung lebih dari @count nilai.
