Taxonomy Widget Plus (1.1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: root
bo: རྩ་བ

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Name
bo: མིང

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
bo: %name། གནས་ཁོངས་འདིས་ཐོབ་གྲངས་@count་ལས་མང་བ་བཟུང་མི་ཐུབ།
