Taxonomy Widget Plus (1.1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: root
pl: główny

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Name
pl: Nazwa

en: Fields
pl: Pola

en: About
pl: O stronie

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
pl: %name: to pole nie może przechowywać więcej niż @count.
