Taxonomy Widget Plus (1.1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: root
ru: корень

en: Parent
ru: Родитель

en: Name
ru: Название

en: Fields
ru: Поля

en: About
ru: Информация

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
ru: %name: поле не может содержать больше чем @count значений.

en: Collapsed by default
ru: Свёрнутый по умолчанию

en: Place field in sidebar
ru: Разместить поле в боковой панели
