The Better Mega Menu (2.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Group
os: Къорд

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Center
os: Центр

en: Save
os: Ныффысс
