The Better Mega Menu (2.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Save
gu: સાચવો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
