The Better Mega Menu (2.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Reset
ta: மீளமை

en: None
ta: இல்லை

en: Center
ta: மையம்

en: Save
ta: சேமி

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Theme
ta: தீம்

en: Alignment
ta: சீரமைப்பு

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Slide
ta: நழுவு

en: Blocks
ta: பகுதி

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: Justify
ta: நேர்த்தி செய்
