The Better Mega Menu (2.0.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Center
kk: Орта

en: Save
kk: Сақтау

en: Menu
kk: Мәзір

en: Blocks
kk: Блоктар
