The Better Mega Menu (2.0.0-alpha5) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Center
km: កណ្តាល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
