The Better Mega Menu (2.0.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Menu
ne: मेनु

en: ID
ne: परिचय

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Blocks
ne: ब्लक

en: About
ne: बारेमा
