The Better Mega Menu (2.0.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Center
pl: Środek

en: Save
pl: Zapisz

en: Icon
pl: Ikona

en: Theme
pl: Skórka

en: CSS class
pl: Klasa CSS

en: Menu Title
pl: Tytuł elementu menu

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Menu Name
pl: Nazwa menu

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Blocks
pl: Bloki

en: Animation
pl: Animacja

en: About
pl: O stronie

en: Add row
pl: Dodaj wiersz

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: Uses
pl: Używa

en: Justify
pl: Wyjustuj

en: Elastic
pl: Elastyczny
