The Better Mega Menu (3.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Center
az: Mərkəz

en: Save
az: Saxla

en: Icon
az: İconka

en: Menu
az: Menyu

en: Theme
az: Tema

en: ID
az: İD

en: CSS class
az: CSS klas

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Alignment
az: Nizamlama

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Blocks
az: Bloklar

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
