The Better Mega Menu (3.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Save
jv: Simpen

en: Icon
jv: Ikon

en: Theme
jv: Tema

en: CSS class
jv: Klas CSS

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Slide
jv: Geser

en: Blocks
jv: Blok

en: About
jv: Ngenani
